II Konferencja PSA 2010

Z AstroWiki = encyklopedia astrologii

27 i 28 lutego 2010 roku odbędzie się w Warszawie II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego.

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, która odbędzie się 27 i 28 lutego 2010 roku w Warszawie. Tym razem spotykamy się aż na dwa dni, w dużej sali, miejsce jest przestronne i do naszej dyspozycji wraz z restauracją. Patronować nam będą Słońce i Jowisz, które utworzą w tych dniach dobroczynną koniunkcję. Temat konferencji brzmi: “Astrologia: między tradycją a współczesnością”, chcemy pokazać, jak w polskiej i światowej astrologii tradycja ściera się i miesza ze współczesnymi koncepcjami i technikami.

Mamy dwa razy więcej wykładowców, niż w zeszłym roku i dwa razy więcej tematów. Zadbamy też, aby było dużo czasu na integrację i poznanie się. Przygotowujemy wiele astrologicznych niespodzianek i atrakcji. Nie przegap takiego wydarzenia - zarezerwuj już dziś miejsce na konferencji!

Gościem specjalnym konferencji będzie John Frawley - jeden z najbardziej znanych i cenionych astrologów na świecie zajmujących się astrologią klasyczną i horarną, który zgodził się wygłosić dla nas wykład.

Na konferencji wystąpią również: Leszek Weres, Leon Zawadzki, Maria Pieniążek, Wojciech Jóźwiak, Jarosław Gronert, Włodzimierz Zylbertal, Piotr Piotrowski, Piotr Gibaszewski, Wojciech Suchomski, Paweł Zawadzki, Józef Onoszko, Tomasz Wiński, Roman Fierfas, Anna Woźniak, Maria Raczyńska, Beata Kibil, Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska, Sylwester Bandura, Robert Marzewski.

Szczegóły i rezerwacja miejsc na stronie Stowarzyszenia.

Izabela Podlaska i Miłosława Krogulska - organizatorki konferencji

Link

Strona II Konferencji PSA

Osobiste