AstroWiki = encyklopedia astrologii:Zrzeczenie się odpowiedzialności

Z AstroWiki = encyklopedia astrologii

Postanowienia ogólne

AstroWiki nie udziela żadnych gwarancji, zapewnień ani obietnic dotyczących poprawności publikowanych treści. Nie udziela też żadnych innych gwarancji, zarówno jednoznacznych, jak i dorozumianych.

AstroWiki jest otwartą do edycji encyklopedią, co oznacza, że tworzą ją nieodpłatnie ochotnicy zarówno pracujący indywidualnie jak i w grupach, którzy rozwijają tym samym wspólny zasób ludzkiej wiedzy. Takie rozwiązania pozwalają każdemu użytkownikowi internetu na zmianę zawartości znalezionej na stronach tej encyklopedii. Choć dołożyliśmy wszelkich starań, aby treść artykułów była konsultowana przez specjalistów, nie jesteśmy w stanie ręczyć za wszystkie. Nie oznacza to, że nie znajdziesz w AstroWiki wielu wartościowych informacji, jednakże należy być świadomym, że AstroWiki NIE MOŻE gwarantować, w jakikolwiek sposób, wiarygodności informacji znalezionych na jej stronach. Ktoś mógł zmienić treść artykułu lub dokonać aktu wandalizmu, którego nie dostrzegliśmy.

Żaden z autorów, współpracowników, sponsorów, administratorów albo ktokolwiek związany z AstroWiki w żaden sposób nie może być odpowiedzialny za pojawienie się jakiejś niedokładnej lub oszczerczej informacji lub za sposób użycia jej przez internautów.

Pamiętaj, że także Ty możesz korygować artykuły! Parafrazując Nowe Ateny: głupi nie zauważy, a mądry poprawi!

Dziękujemy za zapoznanie się z tą stroną.

Osobiste